KA Bilişim Portalı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Windows 7 Sp1 entegre edilmiş dosyaya aktifleştirme?

2 posters

Windows 7 Sp1 entegre edilmiş dosyaya aktifleştirme? Empty Windows 7 Sp1 entegre edilmiş dosyaya aktifleştirme?

Mesaj  -FoRza CR- C.tesi Mart 26, 2011 7:12 pm

Kemal dostum ve forum sakini arkadaşlar benim elimde orjinal bi windows 7 dvdsi var, ona sp1 güncellemesini RTLite ile entegre edicem.Fakat bi sorum olacak.Shocked Otomatik etkinleştirme için oem etkinleştirme yapılıyor ya modifiye sistemlerde formattan sonra tekrar crack uygulamadan otomatik aktifleşiyor bu olay nası oluyo acaba açıklanabilirmi yada döküman bulunabilir mi?Mümkünse yardım edebilirmisiniz?Elimde M.h.Orhanın yaptığı Virüssüz tertemiz Aktivasyon aracı varda.Yardımlarınızı bekliyorum Smile

-FoRza CR-

Windows 7 Sp1 entegre edilmiş dosyaya aktifleştirme? Empty Geri: Windows 7 Sp1 entegre edilmiş dosyaya aktifleştirme?

Mesaj  KemalALKIN Salı Mart 29, 2011 12:23 pm

-FoRza CR- demiş ki:Kemal dostum ve forum sakini arkadaşlar benim elimde orjinal bi windows 7 dvdsi var, ona sp1 güncellemesini RTLite ile entegre edicem.Fakat bi sorum olacak.Shocked Otomatik etkinleştirme için oem etkinleştirme yapılıyor ya modifiye sistemlerde formattan sonra tekrar crack uygulamadan otomatik aktifleşiyor bu olay nası oluyo acaba açıklanabilirmi yada döküman bulunabilir mi?Mümkünse yardım edebilirmisiniz?Elimde M.h.Orhanın yaptığı Virüssüz tertemiz Aktivasyon aracı varda.Yardımlarınızı bekliyorum Smile

dostum geçte olsa yardım edeyim

mephistooo2 nin

$OEM$ dosyasını aktivasyon içindir w7 dvd sinin sources klasörüne atıcaksın kaydedip yazdırcan bu kadar Smile
KemalALKIN
KemalALKIN
Admin

https://kaxp.yetkin-forum.com

Windows 7 Sp1 entegre edilmiş dosyaya aktifleştirme? Empty Geri: Windows 7 Sp1 entegre edilmiş dosyaya aktifleştirme?

Mesaj  -FoRza CR- C.tesi Nis. 02, 2011 5:58 pm

mephistooo2 nin

$OEM$ dosyasını aktivasyon içindir w7 dvd sinin sources klasörüne atıcaksın kaydedip yazdırcan bu kadar

dostum bu mephistooo2 dediğin şey nedir?Klasör mü windows sistem klasöründe?Azıcık daha açık olsa mümkünse

-FoRza CR-

Mesaj  KemalALKIN C.tesi Nis. 02, 2011 6:54 pm

-FoRza CR- demiş ki:

mephistooo2 nin

$OEM$ dosyasını aktivasyon içindir w7 dvd sinin sources klasörüne atıcaksın kaydedip yazdırcan bu kadar

dostum bu mephistooo2 dediğin şey nedir?Klasör mü windows sistem klasöründe?Azıcık daha açık olsa mümkünse

tnctr.com a gir bu $OEM$ aktivasyon yaz bul
KemalALKIN
KemalALKIN
Admin

https://kaxp.yetkin-forum.com

- Similar topics